Czym jest firma Kellys?

Kelly`s Bicycles to już niemal legendarna firma oferująca nie tylko rowery ale także wszystko co może być potrzebne do jazdy na rowerach od ubrań i plecaków aż po modyfikacje rowerowe. Kellys to z całą pewnością doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość  i szeroki wybór produktów w bardzo korzystnych cenach. Obecnie Marka zajmuje w Polsce na tyle dobre miejsce, że prócz stron internetowych jej produkty można nabyć w salonach, które są już w niemal każdym większym mieście. 

Jakie rowery oferuje Firma? 

Rodzajów jednośladów jest cała masa, to zaledwie kilka z nich:

  • Rowery Górskie – doskonale sprawdzą się w trudnym terenie, spośród nich z kolei można wyróżnić rowery downhill, enduro, trail oraz dirt
  • E-bike czyli rowery elektroniczne – świetny wybór dla miłośników gadżetów i nowinek technologicznych. Co ciekawe, rowery elektryczne są na tyle zybko rozwijającą się gałęzią, że mimo tego, iż na polskich ulicach jeżdżą dopiero kilka lat to już zostały wprowadzone modele służące do konkretnych, wyspecjalizowanych zastosowań.
  • Szosowe – o węższych oponach, do jazdy głównie po gładkich drogach i dobrze wyrównanym terenie
  • Miejskie – wygodne rowery umożliwiające bardzo szybkie poruszanie się po zatłoczonych miastach. Coraz częstszy wybór Polaków w czasach, kiedy nie tylko korki stają się problemem. Przez niedawny wzrost cen paliw duża część mieszkańców metropolii zdecydowała się przesiąść na bardziej ekologiczne rozwiązanie jakim jest rower.
  • Damskie – wyjątkowo stylowe rowery z charakterystyczną ramą
  • Rowery „junior” – małe rowery dla najmłodszych 
kellys

Prócz szerokiej gamy rowerów marki Kellys na stronie Greenbike, można zaopatrzyć się w bardzo dobry jakościowo sprzęt ochronny i dodatki tej firmy, poprawiające komfort jazdy. Bez większych problemów każdy powinien znaleźć ubranie, okulary czy kask w pełni dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.