Czym się charakteryzują rowery Rondo?

Rondo jest to znana i ceniona polska firma będąca producentem jednośladów o wieloletniej tradycji. Wypuszcza na rynek trwałe i mocne rowery cieszące się duża popularnością wśród użytkowników. To nietuzinkowe modele, które wyróżniają się z tłumu nie tylko swoim wyglądem, ale także bardzo dobrej jakości podzespołami.

Czym się charakteryzują rowery Rondo?

Rowery marki Rondo w DobreRowery, to jednoślady o bardzo dobrych podzespołach oraz parametrach technicznych, dedykowane dla osób zaczynających swoją przygodę z dwoma kołkami, jak i dla profesjonalistów, którzy oczekują od roweru czegoś więcej niż tylko dwóch kółek.

Oferta producenta Rondo jest niezwykle szeroka i obejmuje najwyższej jakości rowery crossowe, trailowe, enduro, miejskie, szosowe i trekkingowe, które są niezwykle cenione przez użytkowników. W asortymencie tego producenta można także znaleźć wiele modeli rowerów elektrycznych.

rower Rondo

Rower Rondo – doskonały wybór dla każdego rowerzysty

Rowery Rondo pochodzące od polskiego producenta są doskonałym wyborem dla każdego miłośnika dwóch kółek. Nie ważne czy od lat zmaga się z wymagającymi trasami czy jest amatorem. Ponadto w ofercie może wybrać rożne rowery zależne od typu jazdy między innymi są to jednoślady dedykowane do jazdy górskiej, szosowej, wyczynowej oraz miejskiej.

Na przykład rowery MTB pozwalają pokonywać bardzo zaawansowane trasy, wjeżdżać wysoko i zjeżdżać w zawrotnym tempie po stromych, trudnych górskich szlakach bez obawy o bezpieczeństwo. To rowery, którym nie jest groźna aura czy zastane przeszkody na drodze. Za sprawą dobrej amortyzacji świetnie wyłapują wstrząsy, niwelują nierówności pozwalając bezpiecznie oraz płynnie pokonywać różne trasy.

Na uwagę zasługuje wyposażenie rowerów Rondo do jazdy enduro oraz ich niepowtarzalne, przemyślane konstrukcje. Godnymi zauważenia są małe kąty główki ramy, które wpływają na kontrolę podczas stromych zjazdów oraz ostry kąt rury podsiodłowej, który dobrze sobie radzi w różnych trudnych trasach.