Rower w mieście

Po rower jako codzienny środek transportu sięga coraz więcej mieszkańców miast. Przytłoczeni tłumem w autobusach i ciągnącymi się w nieskończoność korkami, wybierają taki sposób na przemieszczanie się po mieście, który jest nie tylko wygodny i szybki, ale również zdrowy.

Rower na własność

Aby móc przemieszczać się rowerem po mieście należy najpierw stać się jego posiadaczem. Wybór roweru miejskiego nie jest jednak zadaniem łatwym. Musi to być pojazd przede wszystkim wygody, ale również wyposażony we wszystkie niezbędne dla takiego środowiska dodatki, takie jak oświetlenie, dobre hamulce i bardzo dobrze tłumiące nierówności i wysokie krawężniki amortyzatory.
Niestety, choć jazda na rowerze to wiele zalet, posiadanie swojego własnego modelu ma też wiele wad. Szczególnie dotyczy to kosztu zakupu, który często potrafi być niezwykle wysoki. Dodatkowo pamiętać należy, że gdzieś go trzeba trzymać. Nowoczesne budynku posiadają specjalne rowerownie, jednak mieszkając w starym budownictwie, trzeba się liczyć z tym, że rower trzeba będzie trzymać w mieszkaniu.

Rower z wypożyczalni

Odpowiedzią na te problemy są rowery miejskie dostępne w GoRide, które można za odpowiednią opłatą wypożyczać ze stacji dokujących, które znajdują się w najbardziej uczęszczanych miejscach miasta.
Umożliwia to czerpanie wszystkich zalet z jazdy na rowerze po mieście, a przy tym pozbawia wszystkich jego wad związanych z kłopotami przechowywania i zakupu. Gdy zajdzie potrzeba rower jest wypożyczany, a następnie równie bezproblemowo odstawiany do innej stacji.