Rowery Liv dla kobiet

Mijają lata, a kobiety w dalszym ciągu walczą o swoją pozycje, zarówno na rynku pracy jak i w innych aspektach życia. Tym większą siłę niosą za sobą marki takie jak Liv – zarządzane są przez kobiety, a ich produkty również kierowane są do kobiet.

Marka od kobiet dla kobiet

Wszystkie rowery i akcesoria rowerowe produkowane są we współpracy z innymi kobietami, zarówno tymi które jeżdżą na rowerze amatorsko, jak i te, które uprawiają ten sport zawodowo, profesjonalnie. Dzięki współpracy z kobietami Liv doskonale wie, jakie są potrzeby płci pięknej i są w stanie dopasować swoje rozwiązania do tego, aby je spełnić. Co więcej, to jedyna taka marka jednośladów dla kobiet, która tworzy je w pełnym zakresie, od początku do końca. 

Oferta Liv

Liv posiada bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu w jednym miejscu można zrobić zakupy zarówno dla siebie, jak i dla swoich bliskich. Znajduje się tu wszystko, co jest potrzebne do pokonywania długich tras przy jak największej wygodzie i frajdzie z jazdy.  Znajdziesz tutaj między innymi rowery elektryczne, szosowe, trekkingowe, a także dziecięce i młodzieżowe. 

Wśród odzieży dostępne są między innymi kurtki, które będą bardzo potrzebne w sytuacji załamania pogody. Dostępne są również spodenki rowerowe, które ułatwią długą, wielogodzinną jazdę i sprawią, że będzie zdecydowanie bardziej przyjemna. 

Akcesoria rowerowe umożliwiają nam, chociażby zakup bidonów oraz uchwytów na nie do zamontowania na ramie roweru. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ możemy nawodnić się nawet podczas jazdy, bez potrzeby zatrzymywania się za każdym razem. Zdecydowanie pomoże nam to w przypadku gdy traktujemy jazdę na rowerze jako rodzaj aktywności fizycznej i chcemy jak najdłużej zachować jej intensywność, wtedy unikniemy niepotrzebnych pauz po kilkunastu czy kilkudziesięciu minutach.